Úvod :: MSI Capital

Propojujeme peníze
a příležitosti

Specializujeme se na investice do developerských projektů. Naším strategickým partnerem je společnost MS-INVEST a.s., která má více než dvacetiletou developerskou tradici na trhu. Díky našim dluhopisům se i vy můžete podílet na výstavbě nových projektů a získat solidní fixní výnos.

Více informací

Dolů

Investujte do nemovitostí

Fixní výnos 5,8 % p.a.

Fixní výnos 5,8 % p.a.

Zajistěte si stabilní výnos,
který vysoko převyšuje inflaci.
Pravidelné vyplácení úroků

Pravidelné vyplácení úroků

Po dobu pěti let vám budeme
vyplácet úroky dvakrát ročně.
Zkušený developer

Zkušený developer

MS-INVEST a.s., významný developer na českém trhu.

Emise 1

Základní podmínky emise dluhopisů:

Emitent: MSI Capital s.r.o
Jmenovitá hodnota dluhopisu: 10 000 Kč
Objem Emise: 120 000 000 Kč
Doporučená minimální investice: 50 000 Kč
Výplata výnosu: pololetně

Výše výnosu a způsob úročení:

Úrokový výnos: pevný výnos 5,8 % p.a.
Délka investice: 5 let

Upisovací období, prodej, splatnost:

Upisovací období: 15. 7. 2020 - 8. 7. 2021
Datum emise: 15. 7. 2020
Datum splatnosti: 15. 7. 2025

Zajistěte si stabilní příjem

Investicí do našich dluhopisů si zajistíte stabilní výnos. Nabízíme vám možnost diverzifikovat portfolio investicí do developerských projektů, po kterých je v ČR stále větší poptávka. Stejně jako roste poptávka, rostou pravidelně i ceny nemovitostí, díky čemuž vám investice zajistí dlouhodobý pasivní příjem vysoko nad inflací.

6 pravidel, která jsme se zavázali dodržovat:

1. Developerem našich projektů bude vždy společnost MS-INVEST a.s., developer s více než 20 letou tradicí.
2. Nemovitostní development pouze v České republice (Praha, Brno a blízká okolí)
3. Vstup pouze do projektů, u kterých je vyhovující územní plán dle záměru
4. Kalkulovaný developerský zisk nejméně 15 % (z nákladů projektu)
5. MSI Capital bude udržovat poměr vlastní zdroje/aktiva na úrovni nejméně 20 %*
6. Distribuce zisku či splátka úvěrů od partnerů společnosti budou možné jen za předpokladu, že poměr vlastních zdrojů/aktiva po takové distribuci neklesne pod 20 %*

* Přesná definice těchto kovenantů je detailně popsána v základním prospektu dluhopisu.

Rostoucí trh nemovitostí

Vývoj ceny nemovitostí

Trh s nemovitostmi zažívá v posledních letech kontinuální růst. Během posledních šesti let se cenová hladina bytů v Praze téměř zdvojnásobila a růst se očekává i pro další roky, a to minimálně v souladu s inflací. Stále platí, že především Praha a Brno jsou tahouny růstu cen nemovitostí v ČR. Důvodem růstu je rozdíl mezi vysokou poptávku a nižší nabídkou, ve které je právě potenciál našeho strategického partnera, společnosti MS-INVEST a.s., který má ve svém portfoliu desítky developerských projektů právě v Praze, Brně a blízkém okolí.

Poptávka po novostavbách

V posledních letech se stále navyšuje poptávka po nových nemovitostech, která udržuje stabilní vývoj cen, a zajišťuje tak pro investory minimální riziko spojené s nákupem nemovitostí a na ně navázaných dluhopisů. Ani v následujících letech se s ohledem na pomalou výstavbu podle analytiků nedá očekávat výrazná proměna na trhu s nemovitostmi. Tento trend je dále podporován zvýšeným zájmem o nájemní bydlení, a to jak ze strany investorů, tak bydlících.

Náš tým

Petr Malík

Jednatel a výkonný ředitel

Petr Malík je společníkem MSI Partners s.r.o., tedy mateřské společnosti MSI Capital. Má více než 15 let zkušeností ve investicích, strategickém poradenství a developmentu. Absolvoval magisterský program Masters in Finance na London Business School, Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE Praha a CEMS program na partnerské University of St. Gallen ve Švýcarsku. Před založením MSI Partners pracoval jako konzultant v poradenské společnosti McKinsey & Co., později jako ředitel analytického oddělení PPF Real Estate Russia v Moskvě a následně působil na pozici finančního ředitele v MS-INVEST, a.s.

Lubomír Malík

Jednatel

Lubomír Malík má více než 40 let zkušeností v oblasti stavebnictví a developmentu. Je společníkem MSI Partners s.r.o., akcionářem a členem představenstva MS-INVEST a.s. a společníkem a jednatelem přidružených projektových společností. Absolvoval Stavební fakultu VUT v Brně a před založením MS-INVEST a.s. působil na manažerských pozicích ve stavebních společnostech. Řídil rozsáhlé stavební realizace v České republice i zahraničí. Má zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu a dříve se angažoval ve financování profesionálních sportovních aktivit.

Vladimír Meister

Jednatel

Vladimír Meister je společníkem MSI Partners s.r.o., akcionářem a členem představenstva MS-INVEST a.s. a společníkem a jednatelem přidružených projektových společností. Má více než 35 let zkušeností ve stavebnictví a developmentu. Absolvoval obor Management a ekonomie na VUT v Brně a před založením MS-INVEST a.s. působil na manažerských pozicích ve stavebních společnostech. Zabýval se také developmentem vlastních nemovitostních projektů.

Naši partneři

MSI-logo

MS-INVEST a.s.

STRATEGICKÝ PARTNER A GENERÁLNÍ DODAVATEL

MS-INVEST a.s. byla založena v roce 1998 a na českém trhu má více jak dvacetiletou tradici. Řadí se mezi lídry developerského trhu v Praze a Brně. Za dobu svého působení zrealizovala okolo 5 000 bytových jednotek včetně rodinných domů a na 40 000 ㎡ komerčních ploch. Společnost se zaměřuje na středně velké projekty se 60 až 250 byty, které často kombinuje s retailovými a kancelářskými prostory.

Cyrrus

Společnost CYRRUS je předním obchodníkem s cennými papíry na českém trhu, který nabízí investiční služby a zprostředkování investic na světových trzích.

AK Schejbal

Advokátní kancelář, která pro naši společnost připravovala právní rámec dluhopisového programu.

A - Audit

Společnost poskytující kompletní auditorské služby podle Mezinárodních auditorských standardů a poradenství ve vedení účetnictví a daňové oblasti.

Aktuality

Časté dotazy

Výnosy dluhopisů jsou vypláceny dvakrát ročně bankovním převodem na registrovaný bankovní účet investora. Výplaty úroků probíhají každý rok 15. ledna a 15. července.

Je to jednoduché. Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se vám co nejrychleji ozveme.

Peníze investujeme do projektů našeho strategického partnera MS INVEST, který patří mezi lídry developerského trhu v Praze a Brně. Za dobu svého působení zrealizoval okolo 5 000 bytových jednotek včetně rodinných domů a na 40 000 ㎡ komerčních ploch. Společnost se zaměřuje na středně velké projekty se 60 až 250 byty, které často kombinuje s retailovými a kancelářskými prostory.

Ano. V případě, kdy je investor (fyzická osoba) daňovým rezidentem ČR, daň z výnosu je hrazena tzv. srážkovou daní. V případě, že investor není daňovým rezidentem ČR, musí daň odvézt v rámci vlastního daňového přiznání. Platí i pro investory - právnické osoby, pro které se neuplatňuje srážková daň. Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedené informace jsou pouze informativní a nezávazné. Doporučujeme vám, abyste otázku daní diskutovali se svým daňovým poradcem.

Jmenovitá hodnota jednoho dluhopisu je 10 000 Kč, minimální částka, kterou můžete investovat je 50 000 Kč.

Maximální částka, kterou můžete investovat se odvíjí od aktuálně zainvestované částky z celkové hodnoty vypsané emise, kterou budeme průběžně aktualizovat a zveřejňovat. Pokud chcete vědět aktuální hodnotu, kterou můžete maximálně investovat, ozvěte se nám na +420 607 193 873, kde vám rádi vše sdělíme.

Vaše investice jdou do výstavby developerských projektů v Praze, Brně a blízkém okolí. Tedy místech, kde je největší poptávka po novostavbách a s tím související rostoucí cena nemovitostí, díky kterým je riziko minimalizováno. Zároveň jsme se zavázali k dodržování šesti kovenantů, které jasně definují, do jakých projektů budou peníze z dluhopisů investovány.

Dokumenty ke stažení pro investory

Investujte do dluhopisů

Máte zájem o investování nebo máte jen nějaký dotaz k našim dluhopisům? Stačí, když vyplníte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Odebírejte náš newsletter a zjistěte novinky jako první

Váš E-mail
Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MSI Capital s.r.o

Sledujte nás